Задати питання
flag Судова влада України


Додаток №2

             до наказу

                                                                                                          Здолбунівського районного

                                                                                              суду Рівненської області

                                                                                              від 19.10.2015 № 39

 

План основних організаційних заходів

Здолбунівського районного суду Рівненської області

щодо забезпечення розгляду адміністративних справ, пов’язаних з виборчим процесом чергових місцевих виборів  25 жовтня 2015 року

 

1.На період проведення чергових місцевих виборів  з 22 по 25 жовтня 2015 року і до завершення виборчого процесу, встановити у  Здолбунівському районному суді Рівненської області особливий режим роботи для суддів і працівників апарату Здолбунівського районного суду Рівненської області в позаробочий час, святкові і неробочі дні, а також напередодні дня виборів та в день виборів, з метою  організаційного забезпечення підготовки та розгляду адміністративних справ відповідної категорії з додержанням строків, передбачених Кодексом адміністративного судочинства України.

2.Відповідальними за організацію роботи суду під час проходження виборчого процесу визначити суддю Мичку Ігоря Миколайовича та керівника апарату суду Білоус Наталію Вячеславівну.

3.Установити графік чергування суддів та працівників апарату суду, відповідальних за приймання позовних заяв та автоматичний розподіл справ.

4.Встановити, що у дні чергування суддів для забезпечення ведення протоколу судового засідання, своєчасного оформлення справ разом з суддями чергування здійснюють помічники, які працюють з відповідним суддею на дату чергування та секретарі судових засідань, згідно графіка.

5. Відповідальними за приймання, реєстрацію, автоматичний розподіл позовних заяв, передачу матеріалів суддям, видачу судових рішень, прийняття апеляційних скарг, передачу справ до апеляційної інстанції – є працівники канцелярії суду, які чергують на відповідну дату.

6. Суддям забезпечити оперативну явку до суду, з урахуванням автоматичного розподілу справ – прибувати за півтори-дві години після автоматичного розподілу справ на суддю.

7. Відповідальними за сповіщення сторін та інших осіб – є секретарі судових засідань, які працюють з відповідним суддею на дату чергування.

8. У разі несправностей в роботі комп’ютерної програми «Д-3» зобов’язати головного спеціаліста з інформаційних технологій, терміново з’являтися до суду після отримання виклику.

 9.Справа, після розгляду підлягає здачі до канцелярії суду невідкладно – в день винесення постанови. Контроль за своєчасною здачею справи для направлення для розгляду в апеляційному порядку у разі надходження апеляційної скарги є чергова особа, якою було зареєстровано обліково-статистичну картку на справу.